pranie tapicerki poznań pranie wypoczynków poznań
Skontaktuj się z nami
503 503 258
Czyścimy:
Wykładziny
Dywany
Meble
Tapicerkę
samochodową
pranie wykładzin poznań

Pan Karcher to usługi czyszczenia
i prania wykładzin oraz tapicerki
.

Dałeś plamę? Musisz ją ukrywać przed innymi?
Na szczęście potrafimy poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Nie mamy skrupułów i sentymentów wobec plam. Działamy szybko i skutecznie.


Wykonujemy pranie i czyszczenie wykładzin, tapicerek samochodowych i wypoczynków, renomowanym sprzętem firmy Karcher.
pranie tapicerki samochodowej poznań
Praniem dywanów i wykładzin zajmujemy się od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i technologie, które pozwalają do każdego zlecenia, podejść z precyzją i dokładnością.
usługi karcherem poznań

Wielu zadowolonych i wymagających klientów, dla których ważna jest jakość czyszczenia i prania wykładzin, od lat korzysta z naszych usług.

Wiemy, że zachowana czystość wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Często jednak trudno samemu oczyścić dokładnie wszystkie miejsca, na których nam zależy. Jest to szczególnie ważne w przypadku plam pozostawionych na poduszkach, dywanach, czy miękkich częściach umeblowania.
czyszczenie dywanów luboń
Czyste wykładziny i dywany są szczególnie ważne dla dzieci. Częste zabawy na ziemi są najkrótszą drogą do złapania różnego rodzaju zarazków. Szczególnie jeśli posiadamy zwierzęta w domu – wykładziny są wówczas siedliskiem bakterii.
czyszczenie tapicerki suchy las

Pan Karcher to profesjonalna oferta
czyszczenia i prania Karcherem.

Środki, których używamy do czyszczenia tapicerki, czy prania dywanów w Poznaniu i okolicach, posiadają certyfikaty jakości, dzięki czemu są przyjazne dla zdrowia i środowiska. Zapach po czyszczeniu jest przyjemny, a świeżość wypranych dywanów, czy tapicerek jest widoczna gołym okiem. Usługi czyszczenia i prania Karcherem wykonujemy na terenie Poznania, Lubonia, Swarzędza, Czerwonaka, Przeźmierowa, Baranowa, Suchego Lasu, Plewisk, Komornik, Antoninka, Skórzewa oraz Czapur.

Najczęstszą obawą osób nie korzystających z usług Karchera, jest ścieralność materiałów użytych do produkcji kanap, czy dywanów. Zapewniamy jednak, że pranie i czyszczenie wykładzin naszym karcherem jest całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne dla pranych powierzchni.
czyszczenie wykładzin skórzewo
© 2015 PanKarcher